>

Одеські рятувальники переймали досвід у американських колег

Програма «Відкритий світ»

За сприяння громадської організації «Одеські роторі» у період з 16 по 21 березня делегація Головного управління ДСНС України в Одеській області прийняла участь у Програмі «Відкритий світ», повідомляє Головне управління ДСНС України в Одеській області.

Ця Програма була схвалена Конгресом США у 1999 році і поширюється на країни, що підпадають під Акт у Підтримку Свободи та країни Балтії. Головна мета Програми – це формування кращого взаєморозуміння між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості для безпосереднього ознайомлення з досвідом американського політичного, ділового та громадського життя.

Представники одеських рятувальників Леся Маслянко, Анастасія Грицак, і Павло Харчевський за спонсорством Центру лідерства «Відкритий світ» відвідали міста Паркер і Вашингтон, штат Колорадо. Наших представників було запрошено на зустріч з громадськими діячами, а саме: мером Паркера Майком Уейдом, шефом поліції Девідом Кінгом, очільником пожежного департаменту Джеррі Роудзом.

Відбулись численні професійні знайомства з американськими колегами. Одеські рятувальники відвідали Центр підготовки спільних служб для поліції та пожежних, музей пожежних у місті Денвері, визначні історичні та культурні місця краю. «Ми були особливо вражені організацією роботи по превентивних заходах пожежної і техногенної безпеки і будемо презентувати передовий досвід співвітчизникам» — зазначила за підсумками візиту начальник сектору міжнародного співробітництва ГУ ДСНС України в Одеській області Леся Маслянко. Одеські рятувальники щиро вдячні Всесвітній організації «Роторі» за надану можливість щодо вивчення американського досвіду рятувальної справи.

Поделиться статьей в социальных сетях: