>

Одеських поліцейських, що несуть службу в АТО, привітали зі святом

одеські поліцейські - День захисника України

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Костянтин Гейко та начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Одеській області Олексій Вдовиченко з метою вшанування мужності та героїзму захисників України, військових традицій та сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу напередодні Дня захисника України привітали одеських поліцейських, які несуть службу по охороні публічного порядку в зоні проведення АТО зі святом.

У м. Бахмуті Донецької області та у м. Сєвєродонецьк Луганської області Костянтин Гейко привітав правоохоронців з Днем захисника України та урочисто вручив листи – подяки від начальника ГУНП в Одеській області Дмитра Головіна.

Також поліцейським батальйону «Шторм» та зведеного загону ГУНП були передані в користування матеріально – технічні засоби та обладнання, а поліцейські, які проходять стажування, були забезпечені форменим одягом за потребою.

«14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Я бажаю вам аби Богородиця, яка з давніх давен є покровителькою збройних формувань захищала вас під час виконання вами свого обов’язку перед Батьківщиною», — зазначив заступник начальника ГУНП в Одеській області Костянтин Гейко.

Поделиться статьей в социальных сетях: