>

Одеський активіст Олег Михайлик, в якого стріляли і важко поранили, прийшов до тями

Одеський активіст Олег Михайлик, на якого 22 вересня було вчинено замах, прийшов до тями. Наразі медики стабілізували його стан.

Вчора вечері 22 вересня в Одесі було скоєно збройний напад на одного з керівників міської організації партії «Сила людей» та громадського активіста Олега Михайлика. У чоловіка стріляли, куля прошила руку та поцілила у грудну клітину та застрягла в тілі активіста. За свідченнями друзів, Михайлик пережив клінічну смерть, повідомляє 24 канал

Наразі медики стабілізували стан чоловіка. Активіст вже прийшов до тями, розповів в ефірі 112 каналу радник голови Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк.

Наразі Михайлик перебуває у лікарні і станом на 08:30 23 вересня він прийшов до свідомості. Розголошення будь-яких деталей про стан здоров’я та місце перебування активіста заважають правоохоронцям… Йому надана охорона у лікарні. Всі деталі становлять таємницю слідства,
– розповів правоохоронець.

Окрім цього, представник поліції додав, що Михайлику ймовірно робитимуть операцію та, що він втратив багато крові.

«Олег прийшов до свідомості. Нічого не пам’ятає», – написала у Facebook Аліна Радченко.

Жінка також повідомила, що 23 вересня відбудеться акція «Ні – полюванню на активістів!» під ГУНП в Одесі та попросила всіх небайдужих прийти під будівлю управління об 14:00.

Поделиться статьей в социальных сетях: