>

Одеський «Автохаб» встановив рекорд по митним платежам

Одеський «Автохаб» - митні платежі

Пілотний проект «Автомобільний хаб» встановив власний рекорд. Сума від розмитнення вживаних авто перевищила 1 мільярд гривень. Такого результату вдалося досягти менше ніж за 8 місяців роботи нового сервісу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Одеський «Автохаб» отримав перший мільярд гривень митних платежів! І це менше ніж за 8 місяців роботи. До створення «Автохабу» власники авто витрачали на розмитнення мінімум тиждень. Наразі ця процедура займає усього 4 години», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, «Автохаб» розпочав свою роботу 8 вересня 2017 року на території Одеського порту. Це – інноваційний проект, що системно вирішує питання, які виникали під час імпорту вживаних авто. За принципом «єдиного вікна» організовано спільну роботу 7 державних та недержавних органів і установ, що спрощує процедуру розмитнення.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов спільно з колегами ставить за мету вдосконалення роботи «Автохабу». Щомісячні та щодобові середні показники митного оформлення автомобілів вже зросли майже втричі.

Статистика свідчить, протягом IV кварталу 2017 року, а також I кварталу 2018 року сервіс користувався попитом, що дозволило в рази збільшити надходження до державного бюджету. Врешті, кількість розмитнених авто зросла з 15 до 70 автомобілів на добу.

Поделиться статьей в социальных сетях: