>

Одеський футбол найближчим часом має шанси стати тимчасовим членом ФФУ

Одеська обласна федерація футболу - тимчасовий член «Федерації футболу України»

На початку березня «Одеська обласна федерація футболу» може стати тимчасовим членом «Федерації футболу України». Негайно звернутись до ФФУ та надати необхідні документи для затвердження такого рішення запропонував голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час засідання виконавчого комітету громадської спілки «Одеська обласна федерація футболу». Його пропозицію підтримали члени виконкому, повідомляє прес-служба ОДА.

«Входження до складу ФФУ дасть поштовх розвитку футболу в Одеській області. Спорт є одним з наших пріоритетів. Окрім програми щодо створення міні-футбольних майданчиків у регіоні, я обов’язково хочу створити масштабний комплекс, який буде включати в себе заняття футболом, баскетболом, волейболом, легкою атлетикою, гімнастикою тощо. Ми маємо дати дітям можливість займатися спортом. Особливо це стосується сільської місцевості, де спортивну інфраструктуру не розвивали роками і де вона перебуває у страшному занепаді», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Також під час засідання було затверджено склад комітетів «Одеської обласної федерації футболу». Зокрема, комітет арбітрів та інспекторів очолив колишній футбольний арбітр Віталій Годулян, комітет з організації та проведення змагань — колишній гравець одеського «Чорноморця» Сергій Булигін-Шрамко, комітет дитячо-юнацького футболу — президент дитячо-юнацького футбольного клубу «Атлетик» Олександр Шишков.

Зазначимо, питання про постійне членство громадської спілки у «Федерації футболу України» може бути розглянуто на засіданні Конгресу ФФУ у травні.

Нагадаємо, у січні 2018 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов став головою «Одеської обласної федерації футболу».

Поделиться статьей в социальных сетях: