>

Одеський освітній проект — онлайн-платформа BeSmart — став популярною в Україні

онлайн-платформа BeSmart - Максим Степано

Проект голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова BeSmart активно використовують в Україні — за два дні освітній портал відвідали понад 50 тисяч людей. Окрім того, 7 тисяч користувачів успішно пройшли реєстрацію та отримали доступ до унікальних матеріалів з підготовки до ЗНО. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, інформує прес-служба ОДА.

«З 5 лютого платформа стала доступною для кожного без виключення мешканця України. До нас вже звернулися декілька областей із проханням поділитися методикою використання BeSmart. Зокрема, щодо впровадження його у регулярний шкільний процес, як прогресивний формат з поєднання «онлайн» та «офлайн» навчання. В Одеській області матеріали активно застосовують не тільки для підготовки до найважливішого іспиту у житті школяра — ЗНО. Платформа також допомагає у підготовці до звичайних уроків як вчителям, так і дітям. Тож, запрошую усіх користуватися матеріалами BeSmart», — наголосив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Нагадаємо, 5 лютого голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов презентував онлайн-платформу BeSmart у Києві. Освітній проект поширили на теренах регіону майже рік тому, а зараз його можуть безкоштовно використовувати на всій території країни. Зокрема, це — додаткова можливість підготовки до вступу в українські ВНЗ дітям, які мешкають на тимчасово окупованих територіях та у сільській місцевості.

Як стало відомо, учні Одеської області, які системно використовували BeSmart для навчання, отримали під час ЗНО на 20-25 балів більше від середнього рівня. З деяких предметів ЗНО регіон піднявся у загальному рейтингу на 5-7 позицій, а з англійської мови — з 16-го на 1 місце. Загалом, у 2017 році онлайн-платформою скористалися майже 8000 випускників Одеської області.

Нагадаємо, безкоштовний проект реалізується як частина Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». BeSmart — це єдина в Україні лінійка онлайн-курсів, на якій розміщено понад 20 тисяч тестів і 2 тисячі уроків. Платформа охоплює та систематизує всю шкільну програму, надає можливість переглядати відео-лекції з різних предметів та користуватися схемами, картами, зображеннями. Курси схвалені та рекомендовані провідними установами Міністерства освіти і науки України.

Адреса порталу: http://besmart.eduget.com.

Поделиться статьей в социальных сетях: