>

Одесса отримала на День народження артподарунок

30 серпня 2018 року до Дня народження Одеси відбулося відкриття арт-об’єкта «Ворота до раю» у вигляді зображення Архангела, встановленого на даху заводу «Стальканат-Сілур», повідомляє сайт міста.

Унікальний арт-об’єкт встановлено на фасаді заводу, де відкрито арт-центр для творчих людей.

«Ми організували центр тяжіння творчих людей, де вони матимуть можливість реалізовувати свої таланти. І нам хотілося своєрідно прикрасити наш простір», — зазначила автор арт-простору «Стальканат» Тетяна Нікітіна.

Автор проекту «Ворота до раю» — Олександр Мілов. За задумом одеського художника арт-скульптура Архангела Михайла являє собою антену, що притягує творчих людей. Також арт-об’єкт забезпечений телефоном і прикрашений годинником.

Як зазначив директор підприємства «Стальканат-Сілур» Сергій Лавриненко, 33-метрова скульптура Архангела важить понад 10 тонн. Арт-об’єктів таких габаритів і рівня складності немає ніде в Україні.

Попередньо проводилися роботи зі зміцнення будівлі заводу, а також кілька експертиз із безпеки. Термін амортизації складе не менш ніж 100 років. Устаткування для виготовлення арт-об’єкта проводилося на заводі. В основі незвичайної скульптури — труба діаметром 89 мм.

30 серпня о 21:00 скульптура Архангела Михайла засяяла вогнями, освітивши вулицю Водопровідну.

Захід проходив за підтримки Одеської міської ради.

Поделиться статьей в социальных сетях: