>

Один із найзатребуваніших скрипалів світу виступив на ODESSA CLASSICS

IV Міжнародний фестиваль ODESSA CLASSICS - Даніель Хоуп - Берлінський Камерний оркестр

Британський скрипаль і диригент Даніель Хоуп, а також Берлінський Камерний оркестр зіграли на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету. Насолодитися віртуозним виконанням класичних творів у рамках IV Міжнародного фестивалю ODESSA CLASSICS прийшли близько півтори тисячі людей, повідомляє прес-служба ОДА

IV Міжнародний фестиваль ODESSA CLASSICS - Даніель Хоуп

“ODESSA CLASSICS — це чудова нагода зустрітися шанувальникам справжнього музичного мистецтва. Відчувається, що фестиваль ODESSA CLASSICS виходить на новий рівень. І я пишаюся тим, що він проходить саме в Одеській області. У регіоні, який стає головний центром фестивалів класичної музики України”, — підкреслив під час вітального слова голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, Даніель Хоуп входить у ТОП-5 затребуваних скрипалів світу. 7-разовий володар ECHO KLASSIK AWARD, 4-кратний номінант GRAMMY, лауреат BRIT Award, володар Європейської премії культури-2015. У свою чергу, Берлінський Камерний Оркестр — один з провідних камерних оркестрів Європи. Колектив вперше приїхав в Україну.

IV Міжнародний фестиваль ODESSA CLASSICS - Даніель Хоуп - Берлінський Камерний оркестр - 01

Нагадаємо, цьогоріч на проведення фестивалю ODESSA CLASSICS Одеська обласна державна адміністрація спрямовує 980 тисяч гривень за обласною комплексною програмою «Культура Одещини — 2017-2019роки». Окрім літературних та кінозустрічей, у програмі фестивалю — безкоштовний гала-концерт 8 червня просто неба (вже традиційний open-air концерт на Потьомкінських сходах), який, за попередніми підрахунками, відвідають від 10 до 15 тисяч гостей.

Поделиться статьей в социальных сетях: