>

Один з кандидатів у президенти України використав для заставного внеску кошти з пожертв

Один з кандидатів у президенти України використав для заставного внеску кошти, які були відправлені людьми у якості пожертв. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час брифінгу у Києві.

Він наголосив, що люди, які надавали кошти на пожертви, нічого не знали про подальше використання цих грошей. Наразі за даним фактом проводиться розслідування, повідомляє Today.ua.

«Так, наприклад, ми ведемо розслідування відносно одного з кандидатів в президенти, заставна сума якого була наповнена пожертвами цілого ряду приватних осіб, і потім з’ясовується, що ці особи про це нічого не знали», – сказав міністр.

При цьому Аваков не назвав ім’я кандидата в президенти, про якого йде мова.

«Думаю, як тільки ця процесуальна дія буде завершена, процесуальні люди – слідчі, прокурори – про це скажуть публічно», – зазначив він.

В цілому, за словами Авакова, спочатку виборчі порушення стосувалися здебільшого реклами, потім стали надходити «взаємні звинувачення в мережах», також мають місце хуліганські дії, а є і більш складні випадки, що стосуються порушень в реєстрі виборців та виборчих фондах.

Поделиться статьей в социальных сетях: