>

Офиційно призначений виконуючий обов’язки голови Одеської облдержадміністрації

Соломія Бобровська приступає до виконання обов’язків голови облдержадміністрації. Як відомо, 7 листопада Михайло Саакашвілі подав у відставку, яка була підтримана Кабінетом Міністрів та Президентом України.

Відповідно до чинного законодавства до виконання обов’язків голови облдержадміністрації приступає Соломія Бобровська. Про це вона заявила вчора на прес-брифінгу.

«Від сьогодні розпорядження про виконання мною обов’язків на посаді тимчасово виконуючого голови Одеської обласної державної адміністрації було передано до Кабінету Міністрів України і я вже прийняла керування областю від мого керівника, пана Михайла Саакашвілі. Хочу запевнити всіх, що область буде продовжувати далі працювати в робочому режимі, забезпечувати виконання усіх доручень, завдань та проектів, згідно до вимог чинного законодавства. Ми готуємось до бюджетного року та плануємо усі необхідні заходи підготовки до зими. Також працюємо над тим, щоб в повному обсязі передати усі анонсовані Михайлом або вже діючі проекти новому голові адміністрації», — заявила Соломія Бобровська.

Поделиться статьей в социальных сетях: