>

Окнянці просять про термінову допомогу земляку: потрібна кров та кошти

Термінова допомога земляку

Окнянська РДА закликала допомогти ветерану АТО:

Дорогі односельці, бойові побратими і просто небайдужі люди!

Просимо допомогти врятувати життя молодому хлопцеві Мельнику Віталію.

Вже рік як повернувся з передової, мужньо захищав Батьківщину, героїчно рятував бойових товаришів. Повернувся інвалідом III-ї групи, але дякуючи Богу і молитвам своєї мами – живим.

На мирній Україні чекали все нові і нові випробування. Смерть батька, який так ним пишався. Безліч медичних комісій, які нарешті побачили наскільки важке його осколкове поранення ноги. Але доля знову кинула виклик сім’ї Мельник. 24 серпня цього року вдома Віталік раптово втратив свідомість. Його доставили до Окнянської районної лікарні, де лікарі діагностували в нього виразку шлунку і сильну внутрішню кровотечу. 3 дня він знаходився в реанімації, йому постійно вливали донорську кров. Нажаль її бракує, тому потрібно все нові і нові донори.

Просимо звернутися до Окнянської районної лікарні потенційних донорів. Терміново потрібна III позитивна група крові, а також будь-яка матеріальна допомога. Вчора 28 серпня з міста Одеса було викликано хірурга, який разом з нашими місцевими лікарями провели тригодинну операцію. Поки що Віталік перебуває в реанімації, його стан вкрай важкий. Давайте разом допоможемо згорьованій жінці Мельник Ларисі Анатоліївні, яка вже втратила коханого чоловіка, врятувати сина.

Мельник Лариса Анатоліївна
0668389310

ПриватБанк
4149497872850609
Мельник Віталій Станіславович

Поделиться статьей в социальных сетях: