>

Окнянці стали переможцями обласної виставки «Щедрість рідної землі»

обласна виставка «Щедрість рідної землі»

З 10 по 12 жовтня в Одеському обласному гуманітарному центрі позашкільної освіти та виховання на базі еколого-натуралістичного підрозділу було шумно і весело, адже там проходила виставка досягнень юних натуралістів області. У виставці взяли участь всі райони області.

Приємно, що серед кращих юних натуралістів, які презентували свої досягнення в галузі еколого-натуралістичної освіти, пошуково-дослідницької роботи були і вихованці Окнянського БДЮТ Тарас Катерина, Загурська Олександра, Головко Дар’я — члени виробничої бригади «Юні рослинники».

обласна виставка «Щедрість рідної землі» - 2

Багато цікавих, оригінальних робіт було представлено в розділі «Практичні навички роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами» — це роботи в техніці випалювання по тканині (гільошування), вироби з насіння злакових, творчі роботи змішаними техніками, лозоплетіння тощо. Вироби юних майстрів різнилися технікою та майстерністю виконання, індивідуальністю, творчим задумом, естетичним оформленням. Також за підсумками проведених районних акцій, експедицій представлено пошуково-дослідницькі роботи вихованців гуртків. Змістовною була і презентація в якій вихованці розповіли про роботу учнівського лісництва «Дивосвіт», виробничої бригади «Юні рослинники», пошуково-дослідницьку та практичну природоохоронну роботу, участь вихованців в обласних, Всеукраїнських, Міжнародних заходах, акціях та проектах та їх досягнення в 2016/2017навчальному році, адже під їх опікою і виконанням є 65 акцій, проектів.

За загальним заліком обласної виставки журі визнало кращою саме роботу Окнянського БДЮТ та нагороджено грамотою за І місце.

обласна виставка «Щедрість рідної землі» - 1

Поделиться статьей в социальных сетях: