>

Окнянці виграли обласну спартакіаду із тенісу

спартакіада із тенісу - Велика Михайлівка - команда Окнянського району

Сьогодні команда Окнянського району, продемонструвавши високий рівень підготовки, без проблем переграла своїх суперників та посіла перше місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з настільного тенісу. Турнір проходив 7-8 грудня 2017 року в смт. Велика Михайлівка.

У змаганнях взяли участь команди 11 районів Одещини. Другими стали тенісисти Лиманського району, третє місце здобула команда Великомихайлівського району. У особистому заліку серед дівчат перше місце здобула Саракул Анастасія (Окнянська ЗОШ), серед юнаків перше місце — Севастьянов Андрій (Антонівський НВК), друге місце — Колдаре Василь (Новосамарська ЗОШ).

«Черговий здобуток принесли наші вихованці до скарбниці району. Приємно, що перемоги на спортивній арені стають вже традиційними для Окнянщини. Вітаю наших учнів та бажаю подальших успіхів», – прокоментував перемогу голова районної державної адміністрації Олександр Безименко.