>

Окнянська ОДА розглядала стан справ у районі

засідання колегії райдержадміністрації - Окни

Сьогодні голова Окнянської районної державної адміністрації Олександр Безименко провів засідання колегії райдержадміністрації за участю в.о. голови районної ради Павла Драчинського, заступника голови РДА Павла Прачука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, виконуючих обов’язок старост, сільських та селищного голів.

засідання колегії райдержадміністрації - Окни - 1

На початку Олександр Безименко поінформував про засідання колегії обласної державної адміністрації під головуванням Максима Степанова де було обговорено рейтингові показники діяльності райдержадміністрацій у 1 кварталі 2018 року. Окнянська районна державна адміністрації зайняла 8 місце.

засідання колегії райдержадміністрації - Окни - 2

В ході основного порядку денного було обговорено підсумки виконання бюджету за І квартал 2018 року, виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Окнянського району в 2018 році, проведення оздоровчої кампанії дітей.

Про дотримання законодавства про працю страхувальниками в бюджетній сфері доповіла Олена Швець, начальник Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області.

Також звернено увагу на необхідності підвищення середньої заробітної плати в районі, приведення у відповідність фактичних розрахунків за паї орендарів землі та сплати ПДФО у районний бюджет.

засідання колегії райдержадміністрації - Окни - 3

Поделиться статьей в социальных сетях: