>

Окнянський районний центр зайнятості у День Збройних Сил України пропагував професію захисника країни

День Збройних Сил України - Окнянський районний центр зайнятості

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України до Окнянського районного центру зайнятості були запрошені військовий комісар Окнянського районного військового комісаріату — підполковник Трачевський Сергій Вячеславович та його заступник — майор Стреля Юрій Ілліч. Директор центру зайнятості Галина Анатоліївна Кушнір привітала військових з їхнім святом, побажала міцного здоров’я, злагоди та миру.

Згодом, долучившись до семінару з орієнтації на службу в Збройні Сили України, військовий комісар Трачевський С.В., зокрема зазначив, що у зв’язку з подіями на Сході України, зараз дуже гостро стоїть питання захисту територіальної цілісності нашої держави. “Збройні Сили України потребують військовослужбовців, захисників нашої держави, бо якщо ми не дамо відсіч на Сході, не втримаємо наші рубежі, то війна може прийти до наших домівок”, — зазначив військовий комісар. Тому, набір військовослужбовців до лав ЗСУ триває. Заступник військового комісара Стреля Ю.І. розповів присутнім про умови, строки та порядок укладання контракту на військову службу, повідомив перелік посад та військові частини, які потребують контрактників.

День Збройних Сил України - Окнянський районний центр зайнятості - 1

Захід пройшов конструктивно, безробітні отримали відповіді на питання, які їх цікавили щодо військової служби за контрактом у ЗСУ.

Нагадаємо, що День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році Закону України “Про Збройні Сили України”. Збройні Сили України — це військове формування, на яке, відповідно до Конституції України, покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості. Збройні Сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору в межах територіального моря України.

Поделиться статьей в социальных сетях: