>

Олександр ОСТАПЕНКО: «Проблем багато, і ми виробили спільний план дій, аби долати труднощі разом»

Олександр Остапенко - робочий візит - Балтський район

Депутат Одеської обласної ради Олександр ОСТАПЕНКО (ПП «Народний фронт») побував з робочим візитом у Балтському районі. Як відомо, до своїх обов’язків він приступив зовсім недавно. І відразу занурився в роботу. Бо питань, які треба вирішити, безліч.

Люди працюють гарно навіть за відсутності коштів

Щонайперше, народний обранець разом з помічниками провів прийом громадян. Людей турбували питання стану доріг в районі, забезпечення пільгового медичного обслуговування учасників АТО, юридичні аспекти передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність громадян, забезпечення водою населених пунктів Балтщини. З усіх питань вже підготовлені та направлені у відповідні державні інстанції депутатські запити та звернення. Жодне питання, що хвилює виборців району, не залишиться поза увагою депутата.

Депутат зустрівся з головою Балтської районної ради Олексієм Пантілєєвим, головою райдержадміністрації Романом Кацмазою, міським головою Сергієм Мазуром. Під час розмови обговорили питання, що стосуються розвитку району, акцентувалась увага на проблемах, зокрема, в галузях освіти та охорони здоров’я. Визначилися з напрямами, які потребують підтримки на рівні обласної ради.

Олександр Остапенко зазначив, що робитиме все можливе, аби допомогти у вирішенні хоча б першочергових проблем.

— Обіцяти, що все, про що йшла сьогодні мова, зможу вирішити, не буду. Але запевняю, що за можливості підкладатиму своє плече в усіх питаннях, що стосуються мого рідного Балтського району.

Разом з головою райради О.Пантілєєвим депутат побував в Сінному, де сільський голова Зінаїда Бурдіян розповіла про те, чим живе село, що турбує його мешканців. Разом відвідали сільський ФАП, школу, Будинок культури, поспілкувався із місцевими жителями.

Найбільша проблема з меблями — вони старі вже аж занадто. Школа потребує поповнення комп’ютерного обладнання, нових парт, дощок, а сільському клубу потрібне опалення. Але загалом усе підтримується в доволі гарному вигляді.

— Люди просто молодці! Бо навіть за відсутності коштів вміють створити затишок там, де працюють. Значить, цінують свою роботу. За це їм щиро вдячний, — прокоментував О.Остапенко.

Олександр Остапенко - робочий візит - Балтський район - 1

Навіть попереду державних реформ

Гарні враження в депутата обласної ради від візиту в центральну районну лікарню.

— Тут часто лікується мій батько. Тож знайомий з медиками та умовами в лікарні не лише з позиції депутата, а і як звичайний громадянин. Пишаюсь, що в медицині Балта йде навіть попереду державних реформ, — поділився враженнями гість.

Проте під час спілкування з медиками та керівництвом району мова йшла не лише про досягнення, а й більше про проблеми. А їх вистачає. Домовились, що спільно намагатимуться вирішувати їх за можливості. Спочатку першочергові, а потім й складніші.

— Під час візиту в рідний Балтський район було багато конструктивних, іноді навіть гарячих розмов, — прокоментував Олександр Анатолійович. — Проблем багато, і ми виробили спільний план дій, аби долати труднощі разом.

— Налагоджується співпраця ще з одним депутатом. І маємо надію, що вона буде плідною й дасть позитивний результат, — каже голова райради О.Пантілєєв. — Сьогодні на порядку дня стоїть забезпечення шкіл меблями та обладнанням. Зокрема, опорних шкіл. А також потребують технічного забезпечення центр первинної медико-санітарної допомоги.

— Знаю принциповість й відповідальність Олександра Остапенка. Вже маємо певні домовленості по кількох напрямках співпраці. Робота почалась й бачу, що вона буде конструктивною, — поділився думками і міський голова Балти Сергій Мазур.

Цими днями Олександра Остапенка обрано новим президентом Федерації волейболу Одеської області, з чим його і привітали друзі з якими він колись вчився в спортивній школі.

Олена КОЖУХАР

Поделиться статьей в социальных сетях: