>

Олександр Усик переміг у Москві російсього боксера і здобув Кубок Мохаммеда Алі

Вітаємо Олександра Усика із перемогою у Москві російсього боксера і здобуттям Кубку Мохаммеда Алі! Слава Україні, слава Ісусу Христу!

Українець Олександр Усик став переможцем фінальної суперсерії з боксу у важкій вазі, завоювавши титул абсолютного чемпіона світу.
У Москві Усик за очками здолав росіянина Мурата Гассієва. Українець отримав перемогу за очками у 12-ти раундовому поєдинку. Усі судді віддали перемогу Усику з рахунком: 120:108, 119:109, 119:109.
Український боксер виграв практично усі раунди в росіянина. Якщо перші 5 раундів були більш-менш рівними, то у наступних Олександр нарощував свою перевагу.

Українець зберіг свої пояси чемпіона світу за версіями WBO та WBC, а також долучив до них пояси WBA Super й IBF (ними володів Гассієв) та пасок журналу The Ring, який зазвичай вручають звитяжцеві поєдинку двох найсильніших бійців вагової категорії. Крім того, Усик отримав Кубок Мохаммеда Алі.