>

Оновлений Музей історії кінематографічного мистецтва відкриють на території Одеської кіностудії

На території Одеської кіностудії відкриють оновлений Музей історії кінематографічного мистецтва, знімальної та освітлювальної техніки. Меморандум про об’єднання зусиль задля цього підписали голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та голова правління ПрАТ «Одеська кіностудія» Андрій Осіпов. Зокрема, планується відновити будівлю «Сан-Донато», де відвідувачі зможуть ознайомитися з музейними експонатами, повідомляє ОДА.

«Ми пишаємося історією нашої кіностудії. Знаємо її по безлічі стрічок, на яких зростали покоління. Це і «В’язень замка Іф», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Місце зустрічі змінити не можна». Без сумніву, про це необхідно розповідати. Впевнений, туристи також із великим задоволення будуть торкатися славетної історії кіно! Символічно, що підписання Меморандуму про створення Музею відбувається у день відкриття Дев’ятого Одеського міжнародного кінофестивалю. Кіно – це наша душа», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Меморандум також підтримало Одеське відділення Національної спілки кінематографістів України. Відкриття Музею історії кіно заплановано у 2019 році до сторічного ювілею Кіностудії.

Напередодні відкриття 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю очільник регіону Максим Степанов зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестад. Сторони обговорили можливості для співпраці у культурній сфері та енергоефективності.

Поделиться статьей в социальных сетях: