>

Операції «Акциз — 2015» та «Рубіж» виявила ріки «пальонки»

Незаконно виготовлений алкоголь продовжує потрапляти у продаж, на що неодноразово звертало увагу компетентних органів МДО «Депутатський контроль».

Співробітниками ОУ Білгород – Дністровської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області спільно з слідчими СУ ФР ГУ ДФС в Одеській області та співробітниками державної прикордонної служби відділу прикордонної служби Котовського прикордонного загону у рамках операцій «Акциз — 2015» та «Рубіж» ГУ ДФС в Одеській області, виявлено та припинено діяльність підпільного цеху з масового виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв іноземних торгівельних марок.

При проведенні заходів співробітниками податкової міліції Одеській області з’ясовані місця виготовлення, зберігання незаконно виготовленої фальсифікованої алкогольної продукції, що здійснювалось на території Одеської та Миколаївської областей.

 

За встановленими адресами проведено слідство. Всього зроблено три обшуки в Одеській та Миколаївській областях.

 

За результатами з незаконного обігу вилучено:

  • фальсифіковані спиртні напої торгівельних марок «GREYN GOOSE», «FINLANDIA», «COURVOISIER», «ABSOLUT» та «JELZIN»;
  • обладнання яке забезпечувало масове виробництво ЛГВ;
  • спирт;
  • автотранспорт;

 

Всього за результатами проведених заходів незаконного обігу вилучено лише лікеро-горілчаних виробів 8 020 л на суму майже 1 млн. 536 тис. грн. Загальна сума вилучених ТМЦ становить 2 млн. 261 тис. грн.

 

 

 

 

 

Поделиться статьей в социальных сетях: