>

Операція «Мігрант» триває на території Арциза та району

Операція «Мігрант» - Арцизький район

На території Арцизького району триває операція під умовною назвою «Мігрант». Це загальнодержавні профілактичні заходи, метою яких є запобігання правопорушень іноземцями (в тому числі нелегальної міграції) в Україні.

Операція під умовною назвою «Мігрант» стартувала з 16 жовтня з підготовчого етапу, 26 жовтня розпочався практичний етап. Метою загальнодержавних профілактичних заходів, до виконання яких залучений особовий склад Арцизького ВП ГУНП в Одеській області, є зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в районі, а також розкриття тяжких, особливо тяжких та інших видів злочинів, до скоєння яких причетні іноземці, чи злочинів, жертвами котрих стали громадяни інших країн.

Особлива увага приділяється притягненню зловмисників-іноземців до кримінальної відповідальності або видворення їх за межі України, виявлення порушників встановлених правил перебування у нашій державі, нелегальних мігрантів та інших осіб, які не мають підстав для подальшого перебування в Україні. Триватиме операція до 24 грудня.

Як повідомив начальник Арцизького ВП ГУНП в Одеській області майор поліції Олександр Валентинович Суржик, з початку операції дільничними офіцерами поліції відділу було виявлено трьох іноземців, а саме: гр. Молдови, гр. Азербайджану та гр. Узбекистану, що порушили правила перебування в Україні.

Відносно гр. Узбекистану було складено адміністративний протокол за ст.203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, йому загрожує штраф від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та видворено за межі країни.

Начальник Арцизького ВП ГУНП в Одеській області
майор поліції   О.В. Суржик

Поделиться статьей в социальных сетях: