>

ОПЗ хочуть взяти в оренду

Група DCH Олександра Ярославського заявляє про готовність орендувати Одеський припортовий завод (ОПЗ).

Про це йдеться в заяві DCH, розміщеній на сайті групи.

Як йдеться в заяві: «Враховуючи, що, за інформацією ПАТ «Одеський припортовий завод», керівництво підприємства спільно з Фондом держмайна України (ФДМУ) веде пошук компаній, зацікавлених в оренді цілісного майнового комплексу на тривалий період, група DCH підтверджує свою зацікавленість у даному активі. Наш досвід успішного розвитку підприємства аналогічної галузевої приналежності (ПАТ «Азот» (Черкаси) переконливо свідчить про наявність у DCH необхідних компетенцій і організаційно-ресурсного потенціалу. А така правова форма, як оренда ОПЗ дозволить нам детально розібратися в економічному механізмі діяльності заводу і обрати оптимальні шляхи його модернізації».

Як зазначає DCH, «в даний час наші фахівці готують офіційне звернення до ФДМУ, яким наша готовність орендувати ОПЗ буде підтверджена документально».

Як повідомлялося, конкурс з продажу ОПЗ мав відбутися 14 грудня 2016 року, проте був скасований у зв’язку з відсутністю заяв від потенційних покупців. За два тижні до нього Одеський припортовий завод накопичив півмільярда боргів за газ і посів другу позицію серед найбільших підприємств-боржників. На сьогоднішній день борг ОПЗ за газ становить 251 млн доларів. Це борг, підтверджений Стокгольмським арбітражем, плюс 32 млн доларів — борги перед банками і трейдерами за газ.

Поделиться статьей в социальных сетях: