>

Осінь як привід до майстерності: виставка вразила!

виставка «Щедрість рідної землі»

Днями у Окнянському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулася виставка «Щедрість рідної землі», в якій взяли участь школярі та колективи із 16 закладів освіти та вихованці гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості. Всього представлено на виставку 244 експонати із природного матеріалу, декоративні композиції з живих та сухих рослин; натуральні експонати: різні види, сорти овочевих, польових, лікарських, квітниково-декоративних, плодово-ягідних культур; 112 папок — звіти, альбоми, щоденники дослідницької роботи, методичні матеріали, розробки, робота куточка хліба, реабілітаційно-оздоровча робота з учнівською молоддю, інноваційна діяльність та передовий досвід педагогів тощо.

Це справжнє осіннє свято, до якого діти готуються завчасно. Збирають найкращі, незвичайні, чудернацькі овочі та фрукти. І завдяки допомоги батьків, творчій уяві дітей та вчителів були представлені справжні шедеври майстерності.

Найкращий досвід творчої та експериментально-дослідницької, пошукової роботи вихованців у галузі сільського та лісового господарства, біології, зоології та тваринництва, участі в практичній природоохоронній роботі, природоохоронних акціях, участі в обласних етапах Всеукраїнських та міжнародних науково-освітніх проектах, акціях, продуктивній праці і дослідницько-експериментальній роботі учнів, інноваційну діяльність та передовий досвід, реабілітаційно-оздоровчу роботу з учнівською молоддю у звітах, рефератах, гербаріях, альбомах, банерах представили гуртки районного БДЮТ.

Матеріали підсумків практичної природоохоронної роботи, організації природоохоронних акцій в закладах освіти представили Ставрівський, Ткаченківський, Дубівський НВК, Малаївський аграрний ліцей, Чорнянська, Топалівська ЗОШ-І-ІІІ ст.

Найкращу випічку в номінації «Українська паляниця» продемонстрували учні та педагоги із Флоранської ЗОШ І-ІІ ст., Топалівської, Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Ткаченківського, Дубівського НВК. Всі представлені на виставці короваї, хліби доповнять куточок хліба районного БДЮТ.

Районну виставку «Щедрість рідної землі» відвідали учнівська молодь місцевого закладу освіти, вихованці БДЮТ та громадськість селища.

Сьогодні вихованці гуртків Тарас Катерина та Загурська Олександра презентують на обласній виставці (яка буде проходити з 11 по 13 вересня) в Одеському гуманітарному центрі позашкільної освіти та виховання найкращі експонати –переможці районної виставки, методичні матеріали, видавничі матеріали, пошуково-дослідницькі роботи вихованців та педагогів БДЮТ.

Поделиться статьей в социальных сетях: