>

Основне про бюджет Одеської області на 2019 рік

Під час брифінгу за підсумками двадцять першої сесії голова обласної ради Анатолій Урбанський прокоментував прийняття бюджету Одеської області на 2019 рік, повідомляє одеська облрада:

«Головним пріоритетом бюджету на наступний рік залишається соціальна спрямованість. І перш ніж винести даний проект рішення на розгляд сесії, депутати детально опрацювали його на засіданнях профільних постійних комісій обласної ради. В нього включено всі основні аспекти розвитку регіону. Увагу приділено кожному району Одеської області.

На реалізацію регіональних програм передбачено понад 450 мільйонів гривень. Хочу відзначити декілька програм, зокрема – цільову програму «Доступна медицина на 2018-2020 роки, яка відповідає загальній концепції реформування системи охорони здоров’я і передбачає заходи, спрямовані на підвищення рівня медицини на сільських територіях, зокрема будівництво або відновлення амбулаторій та ФАПів, придбання обладнання, не залишаться поза увагою і міські та районні лікарні, поліклініки; обласну програму розвитку освіти Одещини на 2019-2021, ключові напрямки якої – дошкільна освіта, оптимізація мережі закладів загальної середньої освіти, позашкільна освіта, інформатизація системи освіти, освіта осіб з особливими освітніми потребами, удосконалення мережі професійних (професійно-технічних) навчальних закладів. Окрім цього, вперше за багато років належну увагу приділено спорту – в рамках обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки за кошти обласного бюджету надається підтримка обласним організаціям фізкультурно-спортивних товариств, обласним спортивним федераціям, навчальним закладам, дитячо-юнацьким спортивним школам».

Поделиться статьей в социальных сетях: