>

Оздоровчі заклади Одеської області досконально перевірять

дитячі оздоровчі заклади - перевірка

В серпні дитячі оздоровчі заклади Одещини перевірятиме спеціальна комісія на дотримання санітарних норм. Лабораторні дослідження води та продуктів харчування будуть проводитися під час оздоровчого сезону, щоб не допустити спалахів захворювання на кишкові інфекції, повідомляє перс-служба ОДА. Про це під час апаратної наради повідомила Лідія Степанова начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

«Перевірки оздоровчих дитячих закладів на дотримання санітарного законодавства проводяться перед введенням їх в експлуатацію. Ми узгоджуємо перелік постачальників харчової продукції, проводимо дослідження питної води та води у місцях купання. За останній тиждень липня спостерігається інтенсивний приріст захворювань на кишкові інфекції. Ми пропонуємо провести комісійні перевірки, щоб встановити, який зараз санітарний стан в оздоровчих закладах та які заходи необхідно вжити, щоб не допустити спалахів захворюваності на гострі кишкові інфекції», — зазначила Лідія Степанова.

За даними Держпродспоживслужби України складна епідситуація зафіксована в дитячих оздоровчих закладах Дніпропетровської, Запорізької, Закарпатської та Львівської областей. Там причиною масових захворювань дітей стали порушення державного законодавства під час організації харчування та відпочинку.

«Дуже важливо зараз провести всі дослідження, до закінчення оздоровчого сезону залишився місяць. Я підтримую пропозицію комісійних перевірок. Важливо, щоб були зроблені відповідні висновки і розроблений відповідний план заходів на наступний рік. Ми маємо не допустити спалахів захворюваності в дитячих оздоровчих закладах», — наголосив голова ОДА Максим Степанов.

Поделиться статьей в социальных сетях: