>

Пам’ять полеглих у роки Другої Світової війни вшанували у Ананьєві

вшанування пам’яті полеглих - Друга Світова війна - Ананьєв

В Ананьєві сьогодні керівники міста та району, державні службовці, представники громадськості зібралися на Площі Перемоги з нагоди вшанування пам’яті полеглих у роки Другої Світової війни.

вшанування пам’яті полеглих - Друга Світова війна - Ананьєв - 1Звертаючись до присутніх, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Ганна Карпова зазначила, що 22 червня, український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга Світова війна. «Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму, — наголосила Ганна Дмитрівна. — Минуло багато десятиліть, але смертельний подих війни відчувається знову. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Віддаймо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у роки війни та постраждалих.

«Сьогодні, як ніколи, важливо доносити до молоді історію своє країни, свого міста. Вони повинні знати, що довелось пережити українському народу, у тому числі ананьївцям у ті страшні роки. Ми повинні все пам’ятати, щоб не допустити у майбутньому повторення тих страшних жахіть», — зазначив Ананьївський міський голова Павло Маковецький. До його слів приєднався і заступник голови районної ради Петро Зейкан.

На знак шани та пам’яті до підніжжя Пам’ятника загиблим воїнам-землякам лягли вінки та квіти, повідомляє Ананьївська РДА.

вшанування пам’яті полеглих - Друга Світова війна - Ананьєв - 2

Поделиться статьей в социальных сетях: