>

Пам’яті загиблих будемо гідні

Бібліомайданчик - Татарбунари - виставка «Хай живі пам’ятають та покоління знають»

День 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу – Велика Вітчизняна, яка забрала життя багатьох людей. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

До Дня скорботи та вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності 20 червня в центрі міста бібліотекарі Татарбунарської центральної районної бібліотеки організували роботу бібліомайданчика. Мешканцям та гостям міста роздавали інформаційні флаєра «Пам’ятаємо» та провели огляд художніх та ілюстративно–документальних видань, представлених на тематичній виставці «Хай живі пам’ятають та покоління знають».

Під час огляду виставки бібліотекарі провели бесіду про основні етапи війни, а читачі розповідали про своїх рідних — учасників Другої світової війни. Сьогодні вже мало залишилося в живих тих, хто зі зброєю у руках захищав нашу країну. Але час невблаганний, з кожним роком їх стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишиться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Головною метою сьогодення є виховання у підростаючого покоління поваги до захисників нашої Батьківщини.

Мазур І.В.,
бібліотекар відділу обслуговування РБ

Поделиться статьей в социальных сетях: