>

Переможці обласних автозмагань у Саврані

Саврань автотуризм победители

Субота

Море позитивних емоцій, незабутніх вражень отримали учасники обласних змагань з авто- мототуризму, які проходили в Савранському районі 16-17 липня. Зморені, стомлені, виснажені але радісні учасники сьогодні фінішували на березі річки Південний Буг. Кожному екіпажу довелося пройти надскладні випробування як для автомобіля, так і для пілота зі штурманом. Маршрут складався з понад 60-ти точок, де необхідно було відмітитися екіпажам. Словами важко передати ті емоції, якими діляться спортсмени, але враження від змагань на  Савранщині – запам’ятають усі.

За підсумками етапів змагань визначилися переможці.

У класі «туризм» перемогла команда з міста Миколаїв на автомобілі Mitsubishi L200 (пілот Денис Семериков, штурман Павло Купрієвич).

У класі «рейд» перемогла команда з міста Первомайськ Миколаївської області на автомобілі Suzuki Jimny (пілот Віктор Каздоба, штурман Тетяна Швець).

У класі «хард»  перемогла команда на автомобілі LAND ROVER  (пілот Віталій Ковтун, штурман Андрій Гладун).

На неділю залишився останній етап — нагородження переможців перегонів.

Неділя

На мальовничому березі Південного Бугу відбулося нагородження переможців змагань з авто- мототуризму. Нагороди переможцям вручав голова Савранської районної ради Микола Миколайович Базей .

Екіпаж з Савранського району отримав грамоту за волю до перемоги та посів перше місце в районних змаганнях з автотуризму. Свято промайнуло швидко, але залишило по собі чудові враження та бажання повернутися до нього знову.

Сподіваємось, що наступного року змагання знову пройдуть на території Савранщини.

Олександр ЛЕБЕДЕНКО

Поделиться статьей в социальных сетях: