>

Перетягування владних канатів у бік минулого

Вчора під вечір закінчилася позачергова традиційно скандальна сесія Роздільнянської районної ради. Хоч і маленька когорта депутатів, однак схаменулася, повідомляє преставник МДО «Депутатський контроль» у Роздільній.

В районі між двома місцевими гілками влади, тобто райдержадміністрацією та райрадою, продовжується перетягування повноважень, яке триває із 2007 р.  Саме з того часу коли  Партія регіонів прийшла до влади.

Минулого разу на сесії депутати було  прийнято рішення про скасування свого рішення про делегування повноважень ради в частині забезпечення  господарської діяльності відділу освіту райдержадміністрації та створення цілком зайвого комунального підприємства.

Як відомо  апетит приходить під час їжі. В результаті вище зазначеного протистояння не утримався на посаді голова  райдержадміністрації А. Карпенко , а голова райради Ф. Сігал. в дусі традицій ПР замахнувся на цілий список посадовців.

Про це він  оголосив депутатам: «Я прибрав Карпенка, тепер черга за головним лікарем, начальником фінвідділу  та іншими. А якщо хтось чекає свого голову райдержадміністрації то глибоко помиляється. Голова буде наш.»

Начебто  уже вирішені всі проблеми в районі, а залишилися лише особисті.

Саме тому, при спробі перетягнути повноваження від райдержадміністрацуії  в управлінні господарською діяльністю ЦРЛ, депутати від усіх фракцій, крім облоку, не підтримали його. Це було неочікувано і дуже обурило через райраду, що він почав відкрито погрожувати конкретним депутатам, яку не віддали голоси «за», кримінальним переслідуванням, посилаючись при цьому на підтримку його з боку одного із заступників начальника обласного управління національної поліції.

Можливо, у голови роздільнянської райради є цьому пояснення? «Народна думка» його уважно вислухає.

Поделиться статьей в социальных сетях: