>

Перший дзвоник для учнів Березівського району

Перший дзвоник для учнів Березівського району

Перший дзвоник пролунав для всіх учнів Березівського району і для учнів Березівської загальноосвітньої школи I-III ст. №2. Розпочав свято директор школи – Шимко Андрій Володимирович. На свято були запрошені гості: начальник Березівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області – Слабенко Анжеліка Олегівна та міський голова – Григораш Валерій Валерійович. Розпочалося свято з пролунанням Гімну України та привітанням вчителів і учнів з Днем знань.

Від міського голови Григораша В.В. першокласники отримали подарунки та привітання:

«Сердечно вітаю вас із Днем Знань – всенародним святом мудрості, доброти, натхнення та нових відкриттів! Це день, який прокладає широку дорогу в майбутнє для кожного з нас, дає можливість дорослим повернутися у свої золоті юнацькі роки, а учням – до своєї другої домівки – школи.

Для когось новий навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім або черговим. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які вперше стануть на шкільний поріг. Любі першокласники, тут ви зустрінете вчителів, які поведуть вас незвіданими до нині дорогами науки, розкриють великі таємниці математики, літератури, рідної мови.

Не менш важливим новий навчальний рік буде і для одинадцятикласників, яким вже скоро доведеться обирати власний життєвий шлях, визначатися із майбутнім фахом, професією. Бажаючи сьогодні майбутнім випускникам радості пізнання, сумлінності і наполегливості у навчанні, хочу закликати усіх вас, шановні старшокласники, – вірити у власні сили, любити рідну землю, шанувати батьків і вчителів, утверджуватися у житті та не боятися труднощів. Нехай кожен наступний ваш день буде плідним, насиченим новими знаннями, збагатить досвідом та вірними друзями.»

Далі урочиста частина продовжилася нагородженням учнів грамотами та святковою програмою.

Після для всіх учнів пролунав 1 дзвоник, і всі вони пішли до своїх класів де відбувся перший урок.

Поделиться статьей в социальных сетях: