>

Першокласники Миколаївського району вчаться за стандартами Нової української школи

Сьогодні, 15 листопада, голова районної державної адміністрації Л. А. Висоцька за участі заступника голови районної державної адміністрації А. М. Харькової, в.о. начальника управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації С. М. Перевізник спільно з представниками батьківського самоврядування А. В. Шпачінською та Я. А. Молчановою відвідали перші класи Миколаївської ЗОШ та поспілкувались з директором школи Н. С. Педос, повідомляє Миколаївська РДА.

В ході зустрічі голова районної державної адміністрації Л. А. Висоцька зауважила на необхідності налагодження тісної співпраці представників батьківського самоврядування з органами виконавчої влади в особі відділу освіти райдержадміністрації з метою недопущення проявів булінгу у школі, вирішення проблеми насилля в сім’ї та не залишатися осторонь проблем, які виникають в навчальних закладах району.

«Для мене, діти та люди похилого віку – це основне, тому дуже важливо щоб цей зв’язок був дуже тісний», — підкреслила голова адміністрації.

 

Також голова зазначила, що на сьогоднішній день те завдання, яке було поставлене – шкільні парти, дошки, комп’ютерне обладнання та частково дидактичний матеріал для перших класів Нової української школи – виконане. Всі дітки перших класів району мають змогу навчатися за новими партами, користуватись сучасними інтерактивними дошками та цікавим дидактичним матеріалом.

Увійшовши до першого класу, відразу стає помітна привітна, дружня та позитивна атмосфера. Дітки з задоволенням розказують вірші, різнобарв’я кольорів класу надихає дітей на творчість, підіймає настрій та невимушене спілкування з вчителем додає наснаги здобувати нові знання.

Завітала й голова районної державної адміністрації до шкільної їдальні, де поспілкувалась з кухарями, поцікавилася різноманітністю меню та відповідністю його нормам шкільного харчування.

На останок, всі присутні вирішили проводити такі зустрічі постійно та налагодити співпрацю у вирішенні нагальних проблем щодо організації освітнього процесу.

Поделиться статьей в социальных сетях: