>

Пiд час новорічних свят працівниками Арцизького відділу поліції у мешканця с.Павлiвка Арцизького району вилучено 11 саморобних пістолетів

полиция

1 сiчня о 19:30 до Арцизького ВН ГУНП в Одеськiй областi надiшло повiдомлення вiд фельдшера «швидкої допомоги» Арцизькоi ЦРЛ — про те, що до приймального вiддiлення швидкої допомоги доставлено громадянина 1969 року народження з тiлесними ушкодженнями у виглядi вогнепального поранення правої долоні та правого стегна. Правоохоронцями в ходi подальшого розгляду повідомлення було встановлено мiсце, де громадянин отримав вогнепальні поранення, так в ходi огляду домоволодiння мешканцям села Павлiвка Арцизького району було виявлено та вилученi 11 саморобних пiстолетiв, 10 девятимiлiметрових патронiв до них, саморобний нiж та деревяну биту, артилерiйський порох, мисливський порох та iнше — повiдомив т.в.о. начальник Арцизького ВН ГУНП в Одеськiй областi пiдполковник поліції Роман Галкiн.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.263 КК України, «власника арсеналу» було затримано та направлено до IТТ, проводиться розслідування та з’ясування його причетності до інших злочинів.

Поделиться статьей в социальных сетях: