>

Підприємці Одещини вирішували, як будувати нову економіку регіону

Зустріч представників провідних підприємств регіону - економіка регіона - Одеська область

В Одеській області пройшла зустріч представників провідних підприємств регіону з органами влади та контролю. Як повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, представники бізнесу мали змогу відкрито зазначити проблемні моменти, які заважають їх підприємствам розвиватись, а також запропонувати конкретні ідеї для їх вирішення, інформує прес-служба ОДА

Зустріч представників провідних підприємств регіону - економіка регіона - Одеська область - Степанов

«Я вважаю за необхідне будувати нову економіку регіону, яка буде ґрунтуватися на інституційних змінах. Адже розвиток бізнесу не має залежати від конкретних людей, які займають певні посади. Ми вже почали це робити, запрошуючи міжнародні інституції до Одеської області. У регіоні відкрито представництва Європейського банку реконструкції та розвитку, Консультативної місії ЄС. Під час зустрічі були обговорені, зокрема, пропозиції щодо функцій комунального підприємства “Бюро регіонального розвитку”. Відтак, з’явилася ідея, що це підприємство могло б стати комунікаційним майданчиком, який буде займатися не тільки залученням інвестицій, але й реалізацією експортного потенціалу через взаємодію з обладміністрацією, центральними органами влади, посольствами», — підкреслив Максим Степанов.

Зустріч представників провідних підприємств регіону - економіка регіона - Одеська область - 1

Зазначимо, за словами очільника регіону Максима Степанова, усі отримані від представників бізнесу ідеї найближчим часом будуть вивчені профільними управліннями ОДА та, у разі доцільності, можуть бути трансформовані в конкретні пропозиції щодо змін у нормативно-правовій базі.

Зустріч представників провідних підприємств регіону - економіка регіона - Одеська область - 3

Зустріч представників провідних підприємств регіону - економіка регіона - Одеська область - 4

Поделиться статьей в социальных сетях: