>

Підприємці Одещини за 10 місяців переказали до місцевих бюджетів 1,2 млрд грн єдиного податку

єдиний податок - Одещина

«За 10 місяців поточного року підприємці перерахували до місцевих бюджетів 1,2 млрд грн єдиного податку. Це перевищує минулорічні надходження на 350 млн грн. Більшу частину цієї суми забезпечили фізичні особи-підприємці, які перерахували майже 800 млн грн, юридичні особи сплатили 450 млн грн єдиного податку», — повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За його словами збільшення надходжень до місцевих бюджетів від сплати єдиного податку стало можливе завдяки пожвавленню підприємницької активності в Одеській області.

«У порівнянні з початком року кількість платників єдиного податку в регіоні зросла майже на 12 000 осіб. Зокрема, з початку року лави платників єдиного податку суттєво поповнилися на 7 000 фізичних осіб — підприємців першої групи, 3 350 юридичних та фізичних осіб третьої групи та 1380 фізичних осіб другої групи», – проінформував керівник фіскальної служби Одещини.

Загалом, станом на 1 листопада 2017 року, платниками єдиного податку є 80820 фізичних та 15905 юридичних осіб.

«Ріст надходжень єдиного податку до місцевих бюджетів Одещини демонструє дієвість спрощеної системи оподаткування, а також є результатом ефективної взаємодії територіальних органів фіскальної служби з представниками бізнес-спільноти», — підкреслює начальник Головного управління ДФС в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: