>

Підсумки конкурсу на кращий санітарний стан територій сільрад підбивали у Великомихайлівському районі

Районний конкурс сільських та селищних рад - Великомихайлівський район

28 листопада в Соше-Острівській сільській раді відбулося виїзне засідання ради громад при Великомихайлівській районній раді.

Одним з основних питань були підсумки на кращий санітарний стан та благоустрій територій сільських громад у 2017 році.

Перед проведенням засідання передував об’їзд всіх громад району комісією, яка оцінювала роботу місцевих органів самоврядування по багатьох критеріях. Це і: санітарне очищення населених пунктів та стан? в якому утримуються сміттєзвалища; водозабезпечення населення питною водою, що є дуже важливим в житті людини; організація дозвілля та наявність дитячих і спортивних майданчиків; ремонт та переоснащення об’єктів; працевлаштування селян; дороги, стан яких є болючим питанням і потребує як найшвидшого вирішення. Багато чого зроблено, але ще немало чого треба й зробити.

За підсумками районного конкурсу сільських та селищних рад «Краща територія сільської (селищної) ради з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрію територій», названо шість сільських рад, це: Вишнева, Новоборисівська, Новоолександрівська, Новосавицька, Слов’яносербська та Соше-Острівська.

Дуже відрадно, що про чотири сільські ради, які ввійшли в список переможців, були публікації в нашій газеті та на сайті «Народна думка»: Новоолександрівська (голова — Чабан Л.А.), Слов’яносербська (голова — Батурін І.М.), Новосавицька (голова — Орлова Л.А.) і Соше-Острівська (голова — Хоменко Н.В.).

На переможців конкурсу чекають цінні подарунки, які будуть вручені урочисто на урочистому зібрані, присвяченому до Дня самоврядування.

Людмила КРУГЛОВА

Поделиться статьей в социальных сетях: