>

Плахтіївка відзначила 188-ю річницю заснування села

28 серпня  село Плахтіївка Саратського району відзначало 188-ю річницю з дня заснування села та Храмовий День.
Як відзначив Плахтіївський сільський голова Лихо І.Г., День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, де б він зараз не мешкав, і тих, хто приїхав колись до Плахтіївки, щоб залишитися тут назавжди, повідомляє Саратська РДА.

«Всі ми близько сприймаємо проблеми і труднощі села. Але і радіємо його успіхам і досягненням, які складаються з щоденної праці, талантів, знань та умінь наших мешканців. Сьогодні влада докладає всіх зусиль, щоб село стало на шлях розвитку, змінився його економічний та культурний потенціал, щоб плахтіївці були щасливими та процвітаючими», – додав сільський голова.


«188 років тому народилося прекрасне село, яке на сьогодні є одним з провідних у районі. В Плахтіївці живуть працьовиті люди, які щоденною працею прославляють і своє село, і весь Саратський район. Сьогодні я хотів висловити сподівання, що разом зі зміною керівництва базового господарства СВК «Родина», з яким ми маємо добру співпрацю, розпочнеться справжнє відродження села Плахтіївки», – відзначив голова Саратської райдержадміністрації Лобан А.А.

Очільник району зауважив, що на сьогодні базове господарство і мешканці Плахтіївки сплачують найбільше податків до районного бюджету. Саратський район посідає перше місце в в області по врожайності, і у загальному обсязі врожаю левова частка належить СВК «Родина».


«Зважаючи на ці показники, керівництво області вважає за необхідність відзначити успіхи села. Сьогодні я спілкувався з головою обласної державної адміністрації Степановим Максимом Володимировичем, і він повідомив, що облдержадміністрація затвердила проект будівництва міні-футбольного поля у Плахтіївці», — додав голова РДА Антон Лобан. Мешканці села з захопленням сприйняли цю новину.


Від районної влади голова РДА Лобан А.А. подарував плахтіївській громаді грошовий сертифікат на суму 30 тис. грн. — на облаштування секції з боксу, і висловив сподівання, що вже в недалекому майбутньому в Плахтіївці з’являться справжні чемпіони з цього виду спорту. Крім того очільник району нагородив цінним подарунком – іменним годинником солістку Плахтіївського будинку культури Іванну Саламаху, яку назвав «Золотим голосом» Саратського району.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: