>

Платники податків Одещини направили до бюджетів всіх рівнів понад 17,3 млрд грн податків

«За січень-жовтень поточного року платники податків Одещини направили до бюджетів всіх рівнів понад 17,3 млрд грн податків, що на 2,7 млрд грн, або на 18% перевищує надходження аналогічного періоду 2017 року», — повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За його словами до державного бюджету платники податків направили понад 7,2 млрд грн, що на 1,1 млрд грн, або на 18 % вище за показник аналогічного періоду минулого року.

Місцеві бюджети отримали 10,1 млрд грн. Це на 1,6 млрд грн більше ніж у січні-жовтні 2017 року.

Половину надходжень до державного бюджету забезпечено за рахунок податку на додану вартість – 3,5 млрд грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 0,5 млрд грн, або на 17 %.

«Завдяки посиленню роз’яснювальної роботи та упередженню виплат заробітних плат в «конвертах», майже на 1,5 млрд грн зросли надходження податку на доходи фізичних осіб. З початку року роботодавці до державного та місцевих бюджетів сплатили майже 8 млрд грн, або 45 % від загальної суми надходжень до Зведеного бюджету», — підкреслює Глеб Мілютін.

Позитивна динаміка збільшення надходжень спостерігається й з податку на прибуток. За 10 місяців 2018 року до бюджету направлено 972 млн грн, що на 172 млн грн, або на 21% більше ніж за січень-жовтень минулого року.

Керівник Головного управління ДФС в Одеській області зазначає, що своєчасне та якісне обслуговування платників податків, створення комфортних умов для ведення бізнесу та сплати податків й надалі залишатимуться пріоритетними напрямами роботи фіскальної служби регіону.

Поделиться статьей в социальных сетях: