>

По всій країні буде запроваджена одеська програма підготовки до ЗНО BeSmart

програма підготовки до ЗНО BeSmart

Відсьогодні безкоштовна освітня онлайн-платформа для підготовки до ЗНО BeSmart доступна на всій території України. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час презентації онлайн-платформи BeSmart у Києві, повідомляє прес-служба ОДА.

«Онлайн-платформа BeSmart була впроваджена в Одеській області у минулому році. Учні, які системно використовували її для навчання, отримали під час ЗНО на 20-25 балів більше від середнього рівня. Дуже важливо, що BeSmart вирішує проблему рівного доступу до здобуття освіти, зокрема, у віддалених населених пунктах. Крім того, онлайн-платформа надасть можливість підготовки до вступу в українські ВНЗ дітям з тимчасово окупованих територій. Окремо хочу зазначити, що платформа BeSmart є безкоштовною, і завжди залишатиметься безкоштовною», — зазначив Максим Степанов.

Провідні установи Міністерства освіти та науки України рекомендували застосування онлайн-платформи у навчальному процесі у школах при підготовці до ЗНО. Про це під час заходу заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

«Країна отримала чудову можливість збагатити процес навчання у школі, зосередившись на підготовці до ЗНО, — зазначила Лілія Гриневич. — Над створенням курсу для платформи BeSmart працювали кращі викладачі країни, які по-справжньому живуть своєю справою. Школярі, які мешкають на окупованих територіях, так само, як і школярі по всій Україні, тепер отримали доступ до курсів найвищого рівня».

Нагадаємо, BeSmart — проект голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. Це єдина в Україні лінійка онлайн-курсів, на якій розміщено понад 20 тисяч тестів і 2 тисячі уроків. Онлайн-платформа була впроваджена в Одеській області у 2017 році. З кожного з предметів ЗНО Одеська область піднялася у загальному рейтингу на 5-7 позицій, а з англійської мови — з 16-го на 1 місце.

Раніше Міністерство освіти і науки України повідомляло, що реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого 2018 року.

Поделиться статьей в социальных сетях: