>

Подія року в Ширяєвому

Відкриття Ширяївської ДЮСШ після капітального ремонту

Нарешті відбулося те, чого так довго чекали в Ширяєвому. Щойно в ньому було урочисто відкрито ДЮСШ — дитячу юнацько-спортивну школу. Без перебільшення — це подія року.

Звичайно, що зараз без грошей, на жаль, нічого не зробиш. Але є ще не менш важлива складова, яка необхідна для вирішення таких складних питань — це люди. І на щастя для Ширяєвого, обставини, нарешті, склалися добре: знайшлись небайдужі люди, які і віднайшли необхідні кошти для здійснення капітального ремонту ДЮСШ.

Ігор ЖИТАР, заступник голови Ширяївської районної ради, та Юлія ШАПОВАЛОВА, мер Ширяєвого — стали ініціаторами та безпосередніми виконавцями по втіленню цієї ідеї. Кошти віднайшли та спрямували на необхідний ремонт за рахунок змішаного фінансування, тобто бюджетних коштів та залучення спонсорської допомоги. Таким чином, Ширяївська ДЮСШ отримала друге дихання та нове спортивне життя. До речі, сам Ігор Житар теж особисто взяв участь у цьому, долучивши до загальної скарбнички свої власні кошти.

До послуг бажаючих займатись спортом відремонтовані спортивні зали, спортивне знаряддя та тренерський досвід.

Отже, відкриття ДЮСШ — справжній новорічний подарунок для всіх. А Ігорю Житарю та Юліі Шаповаловій від усіх — ВЕЛИКЕ ДЯКУЄМО!

 

«Народна думка» раніше (11.07.2016р.) вже публіковала  відеоінтерв’ю с заступником директора Ширяївської ДЮСШ Іваном ШЕЛЕСТОМ, де також обговорювали тему ремонта школи:

Как в Ширяево доказывают на деле, что дети — наше будущее

Поделиться статьей в социальных сетях: