>

Поліцейським області вчора дісталось замінування, заморожене тіло дитини та скривавлений мішок із тілом

поліція Одеської області

Минула доба виявилася для поліцейських Одещини складною і водночас результативною. Попри перевірку чотирьох неправдивих повідомлень про замінування об’єктів державної власності, куди задіювалася значна кількість особового складу, правоохоронцями були розкриті три злочини з кваліфікацією «умисне вбивство» та на гарячому затримані двоє квартирних крадіїв.

Так, по обіді у Одесі громадяни повідомили про виявлення закривавленого мішку із людським тілом біля одного зі сміттєвих контейнерів. Поки одеські поліцейські встановлювали особу небіжчика та обставини, за яких його тіло опинилося біля смітника, їх ізмаїльські колеги відпрацьовували повідомлення про знайдене у морозильній камері тіло новонародженого хлопчика.

Крім цього, поліцейськими Сарати затримано двох вівчарів, які у стані алкогольного сп’яніння, під час сварки забили до смерті свого 50-річного колегу. Наразі особи усіх зловмисників встановлені, за усіма цими фактами розпочаті кримінальні провадження, тривають досудові розслідування.

Також поліцейськими Чорноморського відділення поліції успішно реалізована оперативна інформація та на гарячому, одразу після скоєння злочину, затримані квартирні крадії. В них вилучені відмички та викрадене майно, повідомляє поліція Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: