>

Поліція черговий раз повернула малого втікача додому

втікач із дому

Три доби поліцейські разом з посадовцями та іншими небайдужими подільчанами розшукували 15-річного підлітка, який втік з прийомної родини. Згодом його затримали в м. Чернігів місцеві правоохоронці.

Отримавши повідомлення від прийомної матері про те, що її син після занять у школі не повернувся додому, поліцейські відразу розпочали пошуки. Перевірялись вокзали, були опитані таксисти, друзі та однокласники підлітка, фото зниклого з прикметами поширене в магазинах, кафе, на автобусних зупинках.

«Як виявилося, це вже третій випадок, коли хлопчик уходить з дому. Для своїх мандрівок він чомусь обирав саме жовтень: два попередніх рази він уходив з дому теж у жовтні. Нами було перевірено місце проживання неповнолітнього, щоб впевнитись, що дитина не стала жертвою домашнього насильства. В даній родині виховується семеро прийомних дітей, всі вони позитивно відгукуються про своїх батьків, — розповів начальник Подільського ВП Микола Піщанський. — За даним фактом було відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, в рамках якого проводились оперативно-розшукові заходи».

За три доби каналами електронного зв’язку до чергової частини Подільського ВП надійшло повідомлення з Чернігівського відділу поліції в Чернігівській області про те, що ними на території обслуговування затримано розшукуваного хлопчика. За його словами, він прямував до родичів в Краснодарський край, але «пішов не у тому напрямку». Поліцейські спільно з представниками служби у справах дітей Подільського міськвиконкому доставили втікача до місця мешкання.

Поделиться статьей в социальных сетях: