>

Поліція і спорт — це невід’ємно

поліція і спортНа фото: Варшавський Василь зі своїми доньками

Футбольний клуб «Динамо» Кодима в цьому році здобув призові місця: перші місця в чемпіонаті Кодимського району та мініфутболу, відстояли кубок Голови районної державної адміністрації, друге місце в другій лігі співдружності м.Одеси, третє місце в чемпіонаті Одеської області з міні-футболу. Кращим гравцем на чемпіонаті з футболу міста Одеси 2015-2016 року признаний майор поліції Варшавський В.М., якому вручено приз «Кращий бомбардир другої ліги».

Про досягнення футбольної команди

Ще в 90-х роках під час керівництва начальника відділу полковника міліції Ворсуляка М.С. приділялось багато уваги збільшенню професійній майстерності працівників, у тому числі фізичній підготовці. Була організована футбольна команда, яка прийняла участь на першість району. Потім працівники виїжджали на товариські ігри до інших міст України.

В 2000-х роках команда взяла участь на першість Управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області зі спортивно-прикладних видів спорту по футболу і посіла друге місце. На наступні роки учаники команди посідали перше місце. На сьогоднішній день першість з прикладних видів спорту призупинена, але все ж вони являються діючими чемпіонами, тому що здобули кубок на останніх змаганнях.

Склад футбольної команди, хто надихає гравців

Члени команди різні за посадами та званнями, ту є різні працівники, починаючи із заступника начальника райвідділу, начальника сектору, старших інспекторів та поліцейських, та на полі усі рівні.

На сьогоднішній день капітаном команди та її лідером є майор поліції Василь Варшавський, який вболіває та надихає своїх гравців на перемогу. Дружина Василя Миколайовича Юлія з розумінням ставиться до захоплення свого чоловіка. Постійно всі троє доньок Василя вболівають за свого тата на футбольному полі в період матча.

 

  • Хотілося б сказати, що спорт дуже допомагає службі в поліції, він виховує сильних духом та тілом справжніх чоловіків, згуртовує в часи невдач та перемоги, — каже він.

На сьогоднішній день, завдяки підтримці начальника Кодимсього відділення поліції підполковника поліції Мельниченка В.Ю., досягнення полісменів в спорті з кожним днем збільшуються.

Поделиться статьей в социальных сетях: