>

Поліція розбирається зі штурмом Ширяївського суду

штурм Ширяївського суду

Правоохоронці продовжують досудове розслідування щодо штурму Ширяївського суду. Нагадаємо: в липні 2017 року біля будівлі Ширяївського райсуду виник конфлікт між представниками двох громадських об’єднань. Поліція припинила хуліганські дії та не допустила продовження конфлікту.

Поліцією були затримані особи, які порушували публічний порядок біля Ширяївського районного суду на Одещині, вони розпилювали в обличчя працівників поліції сльозогінний газ із балончиків, завдавали правоохоронцям тілесні ушкодження та кинули ємність із запалювальною сумішшю.

За даними фактами розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Шановні громадяни! Кожен має право на власне волевиявлення та відстоювання своїх прав та свобод. Проте ваші дії не повинні супроводжуватись порушенням публічного порядку та чинного законодавства. Всі правопорушники, які порушать закон, будуть притягнуті до відповідальності, повідомляє поліція Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: