>

Поліція розглядає кілька версій у справі розстрілу Олега Михайлика

Голова облдержадміністрації Максим Степанов написав на своїй сторінці у Фейсбук:

«Лікарі говорять, що стан Олега Михайлика важкий, але стабільний. Хлопець втратив багато крові, пережив клінічну смерть, сьогодні прийшов до тями. Однак оперувати і витягти кулю поки що змоги немає. Віримо, що організм справиться і все буде добре. Олег знаходиться під наглядом кращих спеціалістів нашої області — величезна подяка їм за роботу!

Вчора розмовляв із Дмитро Головін — поліція розглядає кілька версій. Особисто вимагаю швидкого розкриття і покарання винних! Тим більше, досвід є — кілька схожих випадків були доволі оперативно розкриті. Але мене відверто турбує боротьба з наслідками, а не причинами. Основне завдання правоохоронної системи — попереджувати злочини, а не тільки шукати винних. Ми хочемо почувати себе безпечно в нашій країні!».

Нагадаємо, що вчора вечері 22 вересня в Одесі було скоєно збройний напад на одного з керівників міської організації партії «Сила людей» та громадського активіста Олега Михайлика. У чоловіка стріляли, куля прошила руку та поцілила у грудну клітину та застрягла в тілі активіста. 

Схожі новини: Одеський активіст Олег Михайлик, в якого стріляли і важко поранили, прийшов до тями

Поделиться статьей в социальных сетях: