>

Політичний акцент: чому «Народний фронт» не голосував за визнання ЛНР та ДНР терористами

ПП «Народний фронт» - законопроект

ПП «Народний фронт» не голосував за визнання ЛНР та ДНР терористами насамперед тому, що це відверта маніпуляція!

По-перше, 27 січня 2015 ПП «Народний фронт» вже проголосував за визнання ЛДНР терористичними організаціями.

Друге і найважливіше! У законопроекті 7163 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей» ЛНР і ДНР визнаються як структурні підрозділи окупаційного режиму, ЯКІ ДІЮТЬ В ІНТЕРЕСАХ ДЕРЖАВИ-АГРЕСОРА. ВИЗНАННЯ ЛДНР ПІДРОЗДІЛАМИ ОКУПАЦІЙНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СТВОРЮЄ ДЛЯ НИХ І ДЛЯ РОСІЇ ЗОВСІМ ІНШІ, ЗНАЧНО СЕРЙОЗНІШІ, ПРАВОВІ НАСЛІДКИ. Це ключове.

До того ж, НФ давно зайняв чітку і послідовну позицію, щодо підтримки цього законопроекту. Головні завдання цього документу визнати відповідальність агресора за те, що нині відбувається на окупованих територіях і згодом зумовити комплексну відповідальність Росії за всю шкоду, завдану внаслідок агресії та окупації.

Важливою деталлю є і те, що НФ прийняв рішення ухвалювати законопроект у редакції, яка була погоджена комітетом. Там були враховані усі важливі правки усіх фракцій.

Цілком помітно, що деякі політичні сили у сесійній залі навмисно затягують ухвалення цього важливого законопроекту, наполягаючи на розгляді правок, які або вже враховані у тексті законопроекту, або жодним чином не покращують його. Доходило до відвертих провокацій, коли деякі діячі, прикриваючись патріотичною риторикою, пропонували когось там розстрілювати.

Варто зазначити, що законопроект доопрацьовував відомий правник-міжнародник Володимир Василенко. Цього досвідченого фахівця знають і поважають представники усіх фракцій. Законопроект чітко виписаний і не потребує жодних правок. Там все є. Є відсилка до норм інших законів і про окупований Крим, і про дату початку агресії і т.д. Все це є. Абсолютна більшість поправок зараз розглядається тому, що деякі сили свідомо затягують ухвалення 7163 в цілому. НФ не бере участі в цьому. Все необхідне в законопроекті виписано.

Поделиться статьей в социальных сетях: