>

Понад 80 дітей-сиріт на Одещині отримають житло найближчим часом

Сергій Колебошин - соціальне житло для дітей-сирітНа фото: Сергій Колебошин, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації

Комісія при Одеській обласній державній адміністрації розглянула та погодила заявки від районів Одеської області на придбання 81 об’єкту соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також погоджено заявки на придбання 10 об’єктів для розміщення в них дитячих будинків сімейного типу в регіоні. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, повідомляє прес-служба ОДА.

«Комісія вже закінчила роботу. Всі райони Одеської області продемонстрували активну позицію — в стислі терміни надіслали свої заявки. Серед лідерів, наприклад, Біляївський, Татарбунарський, Лиманський райони та інші. Усього на розгляд комісії надійшло більше 100 пропозицій. Зазначу, що соціальне житло мають придбати для повнолітніх осіб віком від 18 до 23 років з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», — наголосив Сергій Колебошин.

Нагадаємо, що комісія працювала згідно з розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова від 28 грудня 2017 року № 1124/А-2017 «Про утворення комісії з питань визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2017 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації». На початку грудня відбулось декілька засідань комісії, за результатами яких розглянуті пропозиції від районних державних адміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: