>

Поновлено виїзди у райони та медичні огляди населення Одещини

У 2019 році в рамках проекту «Мобільна поліклініка» поновлено виїзди у райони та медичні огляди населення Одеської області. Відтак, 9 січня дві команди фахівців провели безкоштовні обстеження пацієнтів в Ананьївському та Подільському районах.

«У новому році в перший день роботи «Мобільної поліклініки» лікарі обстежили понад 400 мешканців, які потребували діагностики. В Ананьївському районі фахівці працювали в селі Долинське, а в Подільському – у Новоселівці. Огляди пацієнтів здійснювалися за направленням сімейного лікаря», — підкреслила директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олена Теряєва.

За результатами обстежень пацієнти отримали рекомендації про подальше лікування чи направлення до вузькоспеціалізованих закладів.
Таким чином, перша хвиля оглядів в Ананьївському районі наразі завершилася, а в Подільському триває – на черзі села Нестоїта і Липецьке. Також мобільні поліклініки почали роботу у Любашівському районі, де охоплять мешканців Любашівки, Зеленогірського і Троїцького.

Зазначимо, до складу кожної бригади лікарів «Мобільної поліклініки» входять: кардіолог, офтальмолог, ендокринолог, гінеколог, лікар УЗД, рентгенлаборант. Для встановлення діагнозу за потреби використовується телемедицина.

Поделиться статьей в социальных сетях: