>

Попередження нещасних випадків серед дітей

Попередження нещасних випадків серед дітей

З настанням холодів в осінньо-зимовий період значно збільшується кількість пожеж, опіків, травмувань. У цей час для обігріву приміщень використовуються різноманітні електрообігрівачі, у тому числі саморобні прилади, порушуються правила безпеки при користуванні пічним опаленням, унаслідок чого значно збільшується ризик виникнення надзвичайних випадків, пов’язаних з їх використанням, у результаті чого нерідко потерпають діти, що залишені дома без контролю батьків та інших дорослих осіб.

Основною причиною виникнення вищезазначених надзвичайних подій, в яких постраждали неповнолітні, є недбале ставлення батьків до забезпечення безпеки своїх дітей, особливо під час залишення дітей на поодинці, що дає змогу дитині безперешкодно та неконтрольовано користуватись електричними приладами та іншими джерелами підвищеної небезпеки.

З метою уникнення дитячого травмування та виникнення пожеж, Арцизький ВП ГУНП в Одеській області звертається до батьків, щодо не залишення своїх дітей без нагляду! Приділяти особливу увагу при використанні обігрівальних приладів! Виконувати батьківські обов’язки по догляду за своїми дітьми!

Начальник Арцизького ВП ГУНП
Майор поліції О.В. СУРЖИК

Поделиться статьей в социальных сетях: