>

Популярність проекту з підготовки до ЗНО «ВеSmart» набирає обертів

проект з підготовки до ЗНО «ВеSmart»

Проект голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «ВеSmart» зацікавив майже 120 тисяч українців. Більше 17 тисяч користувачів успішно пройшли реєстрацію на різні курси з ключових предметів ЗНО — про це Максим Степанов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“2,5 тижні від дня всеукраїнської презентації нашого #BeSmart. Платформою зацікавилися більше 120 тисяч людей. І вже 17 тисяч нових користувачів зареєструвалися, аби готуватися до #ЗНО. Статистика свідчить, кожен з юзерів обирає щонайменше 2 курси. Динаміка дуже позитивна”, — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Як зазначалося раніше, безкоштовний освітній онлайн-проект BeSmart реалізується, як частина Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон». Кращі освітяни розробили тести та відео-уроки, аби допомогти кожному учню успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та вступити до бажаного вишу.

Зазначимо, Уряд та особисто Прем’єр-міністр Володимир Гройсман високо оцінили проект Максима Степанова ВеSmart. Провідні установи Міністерства освіти та науки України рекомендували застосування онлайн-платформи при підготовці до ЗНО.

Нагадаємо, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов презентував онлайн-платформу BeSmart 5 лютого у Києві. Відтак, освітній проект поширили на всю Україну. Реєстрація для участі в ЗНО-2018 триватиме до 19 березня.

Поделиться статьей в социальных сетях: