>

Послугами ЄОДС мають можливість скористатися вже 100 тисяч мешканців Одещини

Єдиний диспетчерський центр швидкої допомоги - Одеська область

Роботу Єдиного диспетчерського центру швидкої допомоги Одеської області (ЄОДС) додатково поширено на мешканців Великомихайлівського, Захарівського та Роздільнянського районів. Йдеться про 167 населених пунктів та більше, ніж 100 тисяч мешканців регіону. Про це повідомила директор КУ «Одеський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олена Теряєва, повідомляє прес-служба ОДА.

«На цій території працюють 9 фельдшерських бригад екстреної медичної допомоги. Усі вони оснащені електрокардіографами з телеметричними пристроями. Відтак, прямо на місці виклику медики можуть зробити пацієнтові ЕКГ, у режимі “онлайн” відправити результати і одразу ж отримати консультацію від висококваліфікованого лікаря телемедичного центру Єдиної оперативної диспетчерської служби», — підкреслила директор КУ «Одеський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олена Теряєва.

Єдиний диспетчерський центр швидкої допомоги - Одеська область  - 1

За її словами, наразі до Єдиної оперативно-диспетчерської служби екстреної медичної допомоги Одеської області за коротким номером “103” можуть зателефонувати мешканці 17 районів та 14 міст регіону.

Нагадаємо, за словами голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова, повністю завершити процес підключення мешканців усієї Одеської області до ЄОДС планується до 1 липня. Нова служба значно зменшує час прибуття бригади медиків до пацієнта. Це стає можливим завдяки автоматизації прийому викликів, електронному контролю всіх етапів надання швидкої допомоги, а також оптимізації управління ресурсами.

Поделиться статьей в социальных сетях: