>

Пожежне депо відкрили у Візирці

У селі Визирка Лиманського району відкрили пожежне депо. До штату вогнеборців входить 14 осіб. Команду повністю забезпечено необхідним обладнанням для локалізації пожеж. Про це повідомили у Лиманській районній державній адміністрації.

«Коли мова йде про порятунок людей, важливу роль відіграє кожна секунда. Створення такого пожежного підрозділу допоможе прискорити прибуття рятувальників на місце виклику. Пожежна команда обслуговуватиме Визирську, Першотравневу, Сичавську та Любопільську сільські ради. В найближчих планах – створення підрозділу в північній частині району», — зазначив голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак.

На створення пожежної команди було спрямовано 1,5 мільйона гривень з районного бюджету та 6 мільйонів – з місцевого. За ці кошти було здійснено капітальний ремонт та облаштування приміщення для депо, відремонтовано під’їзну дорогу, проведено благоустрій прилеглої території, а також придбано необхідне обладнання та пожежну автоцистерну на базі МАЗ.

Зазначимо, питання щодо забезпечення належного захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій (попередження та гасіння пожеж) віднесено до основних повноважень органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у 2018 році за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова в обласному бюджеті передбачено безпрецедентну суму на заходи протипожежної безпеки, а саме — більше 111 мільйонів гривень.

Поделиться статьей в социальных сетях: